NAŠI PARTNEŘI

Naší klíčovou předností ve všech zahraničních přepravách jsou partneři prověřeni dlouholetou spolupráci. Klademe velký důraz na jejich odbornost a komunikativnost. Úzká spolupráce s nimi, jejich asistence a znalosti lokálních poměrů jsou nezbytným základem pro kvalitu našich služeb pro všechny druhy přeprav.

VLASTNÍ SÍŤ PEČLIVĚ PROVĚŘENÝCH PARTNERŮ NA CELÉM SVĚTĚ

partnerři ve světě

Využíváme široké sítě vlastních partnerů ve všech nejdůležitějších dopravních uzlech světa. Pravidelné přepravy, Expresní balík, nadměrná zásilka, cenné zboží - klientům nabízíme vždy odborný servis nejen v našem regionu. Je to umožněno mimo jiné i díky faktu, že v jednom regionu využíváme více partnerů, v závislosti na jejich specializaci a na povaze zásilky. ...

UNIVERSAL FREIGHT ORGANISATION

UNIVERSAL FREIGHT ORGANISATION

Zoom-cargo je od roku 2009 členem Universal Freight Organisation (UFO), která sdružuje přes 115 členů v nejdůležitějších přepravních uzlech světa. Našimi partnery jsou menší a střední společnosti, které stejně jako my nabízejí osobní přístup a odborné operativní přepravní řešení všude po světě.

PROJECT CARGO NETWORK

Project cargo network

Nadměrné, těžké zásilky, investiční celky - to je specializace našich kolegů z nadnárodní sítě Project Cargo network. Zoom-cargo je členem Project cargo network a díky tomu nabízíme 100% profesionální služby a péči o Vaše zásilky po celém světě bez ohledu na jejich velikost.

NAŠI PARTNEŘI

233-321-777

info@zoom-cargo.com

POPTÁVKA
PŘEPRAVY

česky english