OSTATNÍ PŘEPRAVY

Zásilky osobních věcí - stěhování

Zásilky osobních věcí - stěhování

Levný způsob jak vzít s sebou všechny své věci

Pro ty, kteří se stěhují do zahraničí, vracejí po delším pobytu zpět domů z České republiky nebo pro ty, kteří se jenom vracejí z krátké dovolené v České republice a mají hodně suvenýrů, nabízíme levné a efektivní řešení přepravy Vašich osobních věcí a zavazadel.

Doručíme Vám zdarma neomezený počet kartonových krabic, potřebný balící materiál (bubliny, pásky) a veškeré doklady potřebné k odbavení. Vyzvedneme Vaší připravenou zásilku, zajistíme exportní celní formality, upravíme balení a přepravíme ji na dohodnuté místo určení letadlem či lodí.

Jediné co musíte udělat Vy, je zabalit Vaše věci do připravených kartonů a vyplnit připravené formuláře. Máte-li větší předměty, či křehké nebo hodnotné předměty nabízíme Vám jejich bezpečné zabalení v naší profesionální balírně. U vyvážených starožitností zajišťujeme kompletní vyřízení exportních povolení pro vývoz z České republiky.

Ve spolupráci s našimi partnery Vám také nabízíme kompletní stěhovací služby, včetně profesionálního balení, stěhování z domu do domu a celních formalit.

Poradíme Vám jaký způsob balení a přepravy pro Vaše stěhované osobní věci použít a zašleme Vám obratem cenový odhad přepravních nákladů. V případě Vašeho zájmu Vás zdarma navštívíme, abychom detaily odeslání Vaší zásilky zkonzultovali osobně.

OSTATNÍ PŘEPRAVY

233-321-777

info@zoom-cargo.com

POPTÁVKA
PŘEPRAVY

česky english